Ar dar neapsisprendėte kam paskirsite savo 2%, o gal tiesiog galvojate, kad tai sudėtinga procedūra?

Ištikrųjų, tai yra labai paprasta ir užtrunka apie 5 minutes. Paraišką galite atsispausdinti ir nunešti į savo VMI skyrių, tačiau šį kartą parodysiu kaip tai padaryti per internetą. Pasinaudodamas šia instrukcija, savo 2%, kurie Jums nieko papildomai nekainuoja, galėsite paskirti bet kokiam paramos gavėjui, kurių tarpe yra ir VšĮ “Kontaktų vakarai”, įmonės kodas: 304499913. Pradėkim 🙂

Pirmas žingsnis: atsidaryti elektroninės deklaravimo sistemos tinklapį (EDS) http://deklaravimas.vmi.lt/. Kuriame pasirinksite būdą, kuriuo patogiausia prisijungti prie sistemos, tai gali būti: išorinės sistemos (bankas, elektroniniai valdžios vartai ir t.t.), VMI priemonės (registruotiems vartotojams) arba naudojantis el. parašu (patogiausias būdas, jeigu turite mobilų parašą).

Antras žingsnis: Jeigu prisijungsite su el. parašu, sistema automatiškai nukreips į EDS sistemą, jeigu jungsitės per banką, tai banko puslapyje “E. paslaugos”, reikės dar pasirinkti “VMI deklaracijos”. Atsidariusiame puslapyje tiesiog pasirinksite atstovaujamąjį asmenį (save), tai aktualu tik tiems žmonėms, kurie atstovauja dar ir kitus juridinius vienetus (įmones). Skiltyje DEKLARAVIMAS, kairėje lango pusėje paspauskite “Pildyti formą” ir pasirinkite “Prašymas skirti paramą”.

3 žingsnis: atsidariusiame lange galėsite pasirinkti būdą, kaip norite užpildyti formą (galite parsisiųsti į savo kompiuterį, užpildyti bei pateikti sistemai arba atsispausdinti ir nunešti į savo VMĮ skyrių), tačiau pats paprasčiausias ir mažiausiai laiko reikalaujantis būdas yra pildyti paraišką internetu, kad tai padarytumėt, paspauskit piktogramą su gaubliu, kurią matysite lentelėje ties stulpeliu “Forma elektroniniam pildymui”.

Paskutinis žingsnis: lieka tik užpildyti kelis langelius ir pateikti deklaraciją. Pirmiausia papildykite informciją apie save: asmens kodas, telefonas,  vardas, pavardė, adresas.

Galiausiai užpildykite šiuos langelius:

5 – mokestinis laikotarpis: 2016 (už šiuos metus ir teikiate deklaraciją)
6S – uždėkite varnelę (pažymite, kad norite skirti paramą)
E1 – pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas), galite paskirti ir politinei partijai.
E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 304499913 (VšĮ “Kontaktų vakarai” kodas)
E3 – įrašykite pavadinimą: VšĮ Kontaktų vakarai (galite paskirti ir kitai organizacijai)
E4 – įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausia – 2%)
E5 – įrašykite iki kada skiriate paramą (ilgiausias laikotarpis 5 m. arba iki 2021 m.).

Užpildę dokumentą, tiesiog paspauskite “Pateikti deklaraciją”.

Kiek laiko užtrukote? 🙂

Jūsų parama mums labai svarbi, kad ir toliau galėtume organizuoti kokybiškus susitikimus, skatinančius žmonių bendravimą ir suteikiančius galimybę tobulėti.

Iki kitų susitikimų!!! 😉