Kontaktų vakarų susipažinimo renginys – ONLINE

Labas, mano vardas Edvinas Micuta, esu projekto “Kontaktų vakarai” organizatorius.

Suprasdamas, kokią naudą suteikia bendravimas, noriu padėti Jums ne tik naudingai praleisti laiką, stiprinant savo socialinį kapitalą, dalinantis idėjomis, bet tuo pačiu prisidėti ir prie mūsų medikų, kurie, kaip visada, atlieka neįkainojamą darbą, o šiuo metu net rizikuodami savo sveikata, todėl visą gautą pelną skirsime Laisvės TV organizuojamam projektui Laikykitės medikai.

Jau šį ketvirtadienį 04 02d. 18val. surengsime pirmąjį ONLINE “Kontaktų vakarų” renginį.

Temų neribosime, todėl šio renginio tikslas yra susipažinti su įvairiais žmonėmis, susitiprinti savo socialinį kapitalą, pasidalinant turima patirtimi, užmezgant tiek profesines, tiek asmenines pažintis.

Kaip vyks bendravimas:

  • vaizdo pokalbiams naudosime Zoom platformą;
  • dalyvius dalinsime po 16 žmonių, todėl turėsite galimybę užmegzti net 15 naujų kontaktų.
  • kiekvienai naujai pažinčiai bus skirtos 5 minutės (mūsų patirtis rodo, kad tai optimaliausias laikas suprasti ar turite bendrų interesų).
  • po renginio persiųsime Jums dalyvių kontaktus (kuriais norėsit dalintis): Facebook nuroda, e-mail arba telefonas, kad galėtumėt vėliau patogiai pratęsti pokalbius.

    Jeigu apie mus girdite pirmą kartą, galite pamatyti kaip vyksta gyvi susitikimai: https://youtu.be/4lrGP8OdIoY

Minimalus rezervacijos mokestis 1eur., kad nebūtų dvigubo bankinio mokesčio už pavedimus, pervesite tiesiai VŠĮ Laivės TV.