Kas tie Kontaktų vakarai?

“Kontaktų vakarų” tikslas yra skatinti žmonių bendravimą ir kontaktų rato plėtimą. Renginį sudaro 2 dalys, todėl net ir nenorintys bendrauti gali dalyvauti pirmoje renginio dalyje.

  • pirmoje dalyje savo istorijomis dalinasi kviestiniai svečiai (apačioje galite pamatyti įvykusių renginių sąrašą). Sėkmės istorijos arba pamokos neretai dalyvius įkvepia ne tik pokalbiams, bet ir naujiems projektams. Pokalbis trunka 1 valandą, kurio metu tinklapyje http://kontaktuvakarai.lt  galite užduoti savo klausimus (ant svečio nuotraukos paspaudę “Užduokite klausimą…”). Jeigu jūsų klausimas nebuvo užduotas renginio vedėjo, likus 10-15min. iki pokalbio pabaigos, paliekamas laikas klausimams iš auditorijos (pakeliat ranką ir paklausiat norimo klausimo).
  • antroje dalyje dalyviai bendrauja tarpusavyje po 5 minutes. Jums nereikės galvoti prie ko prieiti, nes viskuo pasirūpiname mes. Temos nėra nustatomos ar ribojamos, todėl galite kalbėti apie viską, kas Jums yra aktualu. Per 5 minutes galima tikrai nemažai sužinoti apie pašnekovą, susidaryti pirmąjį įspūdį, atrasti bendrų interesų ir nuspręsti ar norėsite pokalbį pratęsti po renginio.

Kaip vyksta Kontaktų vakarai?

  1. Dalyvių registracija prasideda likus 30 minučių iki pirmosios renginio dalies (kviestinio svečio istorijos). Atvykus užtenka pasakyti savo pavardę. Jeigu dalyvaujate ir antroje renginio dalyje, registracijos metu Jums padovanojamas firminis rašiklis, kad galėtumėt pasižymėti reikalingus kontaktus ar kitą svarbią informaciją. Pirmoje dalyje vietos nėra suskirstytos, todėl galite pasirinkti Jums patogiausią.
  2. Pirmoji dalis vyksta 1 valandą, kurios metu renginio vedėjas uždavinėja klausimus kviestiniam svečiui. Viso pokalbio metu savo klausimus Jūs taip pat galite užduoti tinklapyje http://kontaktuvakarai.lt arba likus 10-15min. iki pirmosios dalies pabaigos, pakleti ranką ir pateikti savo norimą klausimą (apie tai informuos renginio vedėjas).
  3. Po pirmosios dalies yra padaroma 15min. pertraukėlė, kurios metu galite pakalbinti kviestinį svečią, pasidaryti nuotrauką prisiminimui, atsigerti vandens ar tiesiog pramankštinti kojas. Taip pat, dalyvaujantys antroje renginio dalyje turite prieiti prie registratūros ir pasiimti savo vardinę kortelę su dalyvio numeriu (lipdukas). Kortelę užsiklijuokite taip, kad kiti dalyviai galėtų perskaityti Jūsų vardą.
  4. Prieš prasidedant antrajai daliai, visi dalyviai gauna korteles, kuriose matosi, prie kurio staliuko reikia prisėsti (staliukai pažymėti numeriais). Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, skiriasi pokalbių skaičius, tačiau vienam pokalbiui visada turėsite 5 minutes. Pasibaigus 5-ioms minutėms, turite 1 minutę, kad persėstumėt prie kito staliuko (prie kurio staliuko pereiti matysite kortelėje). Esant didesniam dalyvių skaičiui, sudaromos 2 grupės po 16 žmonių (juodieji ir raudonieji). Kuriai grupei priklausote matysite ant savo vardo kortelės, kurioje bus simbolis “R” – raudonieji arba “J” – juodieji. Jūsų grupės staliukai atitinkamai bus pažymėti raudonos arba juodos spalvos skaičiais. Viso renginio metu bendrausite tik su savo grupės dalyviais.
  5. Pokalbio temos nėra ribojamos, todėl galite kalbėti apie viską, kas Jums tuo metu yra aktualu. Prieš kiekvieną renginį galite sužinoti, kokie žmonės dalyvaus renginyje, kodėl jie atvyksta ir kokios temos jiems įdomiausios: http://kontaktuvakarai.lt/kontaktu-vakaru-dalyviai/. Turėdami šią informaciją jau namuose galite pagalvoti, kokiomis temomis norėsite bendrauti ar kokį žmogų sutikti.
  6. Praėjus pusei laiko (2:30min.) garsinis signalas praneša, kad laikas jau įpusėjo ir tokiu būdu galėsite kontroliuoti pokalbį ar apsikeisti kalbėtojo-klausytojo rolėmis.
  7. Tam, kad negaištumėte laiko rašydamiesi pašnekovo kontaktus, po renginio visų dalyvių informaciją atsiųsime Jums į elektroninį paštą (registracijos metu nurodote, kokiais kontaktais norite dalintis: telefonas, el. paštas, facebook nuoroda).

Jeigu turite daugiau klausimų, labai lauksime jūsų žinučių “Kontaktų vakarai” facebook paskyroje arba elektroninių laiškų – susipazinkime@kontaktuvakarai.lt.

Iki susitikimų!

Įvykusių Kontaktų vakarų sąrašas